Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet explorer titulek - Ahsan Manan Khan Bhutta

Po nainstalování Smart Movie Convertoru mi naskočil v internet exploreru tento titulek. Hledal jsem v googlu co to může být. Zjistil jsem že se to lidem stalo po nainstalování výše zmíněného programu. Ale jaksi jsem nenašel jak se toho zbavit. Děkuji za rady + přikládám screenshot ( dal jsem tam dva příklady aby to bylo lepší pochopit)
http://img514.imageshack.us/img514/4391/poradnawx6. jpg

Mohl by mi někdo trochu objasnit? Pochopi ljsem že mám jít na HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main a změnit " Titulek " .. Ale nevim kde tu cestu ( HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main ) najít :.. :-) ..nic takového jsem nenašel.. A ve složce kde mám IE složku Main nemám..