Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zalohování. Jak?

Ahoj, rád bych zjistil jak se zálohuje. Prosím přesný postup. Všude je jen obecné tlachání. Vypaluje se celá složka nebo jen soubory, z plochy nebo průzkumníka. Fakt budu rád za praktické rady.

A také mě zajímá jak vypálit na CD soubor větší než je kapacita disku CD. Např. hru která má 2 GB. Nikde mi nenaskočí možnost soubor rozdělit jen prý umazat.

Děkuji.

Změna předmětu, původně: Zalohování. Jak??? (anarchist)

Vypaluje se celá složka nebo jen soubory?

To záleží co míníš zálohovat. Obecně je zálohování kopírování souborů/složek na jiné místo. Program pro zálohování ti umožní automatizaci kopírování, přírustkové zálohy, kontrolu záloh.....
Prvně by jsi měl rozhodnout co se vyplatí zálohovat a co ne. Třeba já nezálohuju MP3 přes zálohovací program, ty jen vypálím na CD. Zato si zálohuju můj internetový prohlížeč, který má ve své složce soubor s vyplněnými formuláři, soubor s oblíbenými a skupiny, čili pro mně data, která jsou důležitá, hodně se mění. Nebudu zálohovat třeba složku Windows, která je mi k ničemu.
Používám Cobian Backup 8. Mám nastaveno 5x udělej přírůstkovou zálohu (zálohuj jen co se změnilo) a po šestý udělej úplnou zálohu. Zálohuju vesměs celé složky.

prosim ta, a aj pakujes tie zalohy?
Spustil som zalohu servera, 40Gb, spustilo sa to hned, vypisoval subory CDX ktore sa nezalohuju . . . a teraz uz hodinku stoji na vypise za Archiv data.zip je otvoreny a pripraveny na aktualizaciu . . . a dalej nic. Rozbehne sa to este?