Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nové ram-nefunguje monitor

Dobrý den, potřeboval bych poradit s mým problémem. Koupil jsem si nové RAM DDR2 2Gb Apacer, značka stejná jako mé dosavadní RAM DDR2 1Gb Apacer, a po nainstalování do počítače a jeho zapnutí se mi nezapne monitor, zůstane jen v Power Saving modu. Po vyjmutí a s mými původními RAM opět vše funguje bez problémů. S tímto jsem se nikdy nesetkal a nenapadá mě jak tento problém řešit?!

Musis napisat presne aku mas zakl.dosku, alebo si pozriet navod k zakl.doske, mnoho zakl.dosiek (hlavne tie trochu starsie) nepodporuju 2GB moduly, max. 1GB moduly.

To ze sa ti nezapne monitor je len dosledok toho, ze ten PC proste nefunguje, a nic do monitora neposle.