Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na dotaci webu?

Dobrý den,

máme web, který má tak 1k návštěvníků denně a rádi bychom poskytli uživatelům službu, aby mohli, pokud chtějí, zadotovat web pomocí SMS. Nevíte prosím o této problematice někdo více? Rád bych se dozvěděl nějaké další informace.

Předem děkuji.

ano, pak už stačí si jen udělat kalkulaci a zvážit, kolik uživatelů PayPalu navštíví můj web a o kolik si musím říct, abych dosáhl stejného příjmu jako prostřednictvím SMS, kterých dorazí nepochybně víc ale zase velkou část z nich neuvidím.