Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto NFS Carbon nejde spustit!

Ahoj prosim o pomoc.
Nainstaloval sem si NFS carbon, všecko OK pouštim hru a najednou - ta slavná hláška že to nejde - odesílat / neodesílat.
Nevíte co s tim?
Konfigurace:
CPU 900Mhz
512MB RAM
GeForce 6200
Disk 160 GB (8mb cache)

A PROSIM NEPIŠTE SEM ŽE MAM SLABOU KONFIGURACI když to šlo na tátově rachotině:
CPU 2 GHZ
2*256 MB RAM
GeForce 5200
disk 40 GB

nevíte v čem je problém? Na obou PC je Win XP PRO.
Děkuji za radu.

Ahoj, nejdou mi spustit carbony, mam je stahnuty z torrentů, instalace v pohode crack tam taky je ale když to chci spustit tak mi to ukáže vložte správný disk DVD-ROM, klepnete na ok arestartujte aplikaci . jenze ja jine csd nemam .. poradte pls