Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Míchání různých RAM

Ahoj, mám dotaz. Mám slabší PC s RAM 512 Mhz (DDR PC400) a našel mezi krámy další modul RAM 256 MB, ale tentokrát (DIMM PC133). Proto se chci zeptat jestli si nějak fakticky pomůžu, pokud druhý modul RAM namontuju. Je pomalejší a proto se bojím, aby i druhý modul RAM nefungoval pomaleji.... Dojde tedy ke zlepšení? Díky

Skusit si to mozes, a zistis ze ten modul vobec do tej dosky nestrcis, nepasuje tam.
Aj keby si nasiel modul ktory do tej dosky poasuje a bol by pomalsi tak ho tam NESTRKAJ, spomalil by si si aj ten terajsi modul.

P.S. a pamate "PC400" neexistuju, tak nabuduce ked chces radu aspon poriadne napis ze co tam mas, predpokaldam ze mas PC3200, je to na nej napisane.