Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poblikávání lcd panelu na case

Dobrý den...bliká mi modré podsvetlení lcd panelu na case eurocase ml8015 ...je to nepříjemné bliká to tak rychle že to človeka znervoznuje protože je to vidět...a po určitém intervalu zhasne uplne...a pak se zase rozblika..nevíte v čem je problém a zda to neohrozuje komponent v pc? nebo pc celkově?zda to je nejaky špatný kontakt či třeba kolísavím napetím?v everestu mi např. cpu ukazuje 1.03 až 1.06V

Nebo je to treba tim ze se te snazi na neco upozornit,
kdyz hlida CPU ,HDD a ma tam hodiny. A nebo ??je vadny menic pro neon??ALE
product.jsp
LCD displej umístěný na předním panelu monitoruje teplotu procesoru, pevného disku, otáčky větráčků a také zobrazuje čas. Máte tak dokonalý přehled o všem, co se v útrobách vašeho kybernetického miláčka děje.

Ten vadný displej počítač určitě neohrožuje. Totéž ale nemůžu tvrdit o zdroji pokud máš ten eurocase koupený i se zdrojem značky eurocase.

Já bych ten displej asi vypl, stejně za moc nestojí ale mohl bys to i reklamovat, jenže nejspíš s celou bednou.