Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wireless myš doma nefunguje

Cus.
Mam MS Wireless Intellimouse Explorer a od predvcerejska mi doma nebezi, ma slabej signal a to i kdyz je ta stanice s prijimacem 20 cm od mysi. Aby se signal zlepsil a mys fungovala, musi byt stanice vzdalena od mysi do 2 cm. Tak jsem dnes vzal mys do prace a ona funguje normalne, dobrej signal tak 1m az 1,5m podle toho jestli je mys od stanice vodorovne nebo ne.
Problem v systemu to neni, protoze mam na PC dualboot a nefunguje to ani v jednom systemu.

PC je P4, 1GB RAM atd. proste normalni tri roky stary PC.

Napada me, jestli mi to nekdo nemuze necim rusit :?:

Sorry, ze se pripominam, ale nenapadlo nikoho nic ?

Me prijde divny, aby mi neco rusilo vsechny kanaly u ty mysi, ale zase co jinyho by to mohlo bejt. Je mozny ze by mel treba nekdo nejake zarizeni na ruseni radiovych signalu, ve kterych by se pohyboval signal te mysi ?

Bydlim v panelaku, takze teoreticky je mozny, ze ma vedle nekdo neco takovyho.

No ja to prepinal na ty mysi, ale tam neni poznat, kolik kanálů se přepíná, takze jsem asi prepinal furt dokola ty dva. ::)

Co by se proti tomu dalo delat, kdyz mi to nekdo rusi ? Teda krome koupi novy mysi.

(P.S. Ja reseni mam - prestehuju se. :-D Ne kvuli ty mysi, ale budu se asi za mesic stehovat, ale stejne by me zajimalo, co by se dalo delat, kdybych se nestehoval.)