Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jiné rozlišení na uživatelských účtech ve windows

Dobrý den přátelé, měl bych takový zapeklitý dotaz - jak mám nastavit, ať už ve windows nebo přes jakýkoliv program, abych mohl mít na jednom PC na každém už. účtu jinérozlišení?
Popíši situaci: notebook, na kterém mám 2 uživatelské účty. Na jednom potřebuji mít rozlišení 1024x768 a na druhém 1280x1024. Jak tento problém vyřešit a nastavit?
Děkuji,

Lukáš
luhaj@volny.cz

Mám kámoše očního optika a když jsem mu zapojoval monitor, tak jsem mu ukázal, že ostrý obraz je jen v jednom rozlišení, v nižším rozlišení je sice vše jakoby větší, ale rozmazané. Vědecky mi vysvětlil, že to rozmazané písmo je přímo zabiják očí - mozek dává očním svalům podvědomé impulsy, aby si písmo doostřily, což samozřejmě nejde. Je to na zničení zraku stejně dobré, jako frekvence 60 Hz na klasice. Zvláště nebezpečné je to pro lidi, kteří už na to koukají s brýlemi.