Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě nového procesoru

mám amd athlon 2000+ xp,desku shutlle ak 38 n a chtěl bych koupit výkonější procesor,asi už se nedělají ale nevíte kde bych ho sehnal a hlavně aby my do toho mého veteránka šel,,díky moc

Maximálně se vyráběl procesor označený jako athlon xp 3200 jestli se nepletu. Tvoje deska je podporuje ak38n.htm tak si ho zkus sehnat někde na aukru.cz nebo v nějakém bazaru. Pozor na uštíplé rohy..

Koupě nové desky, gigové ramky a dvoujádrového procesoru se bude pohybovat od 3000kč, podle mě nemá jiný upgrade smysl zvlášť kdybys ten 2000+ s deskou a ramkama někde za 100kč střelil. Budeš se zřejmě ale muset rozloučit i s grafickou kartou v agp provedení, vydržet chvíli s integrovanou a přišetřit..