Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem testování MemTestem

Dobrý den. Řekl jsem si, že vyzkouším program MemTest a otestuju si paměť. Spustím ho a po nějaké době, když mi ukazoval, že test je stále hotov z 0% mě to přestalo bavit a říkám si, že to ukončím. Kliknu na Stop testing a ono nic...sice mi to psalo, že se testování ukončuje, ale opět to na můj vkus trvalo moc dlouho, tak jsem to odpálil ve Správci úloh. Mám teď ale tak trochu černý svědomí, jestli jsem si s tím něco neprovedl. Co myslíte? Stalo se vám třeba, že MemTest odrovnal paměť?

Neni MemTest jako MemTest
ten tvuj memtest
bezi z GUI XP Windows, ty potrebujes nejaky s vlastnim Bootovacim systemem,
doporucuji Ultimate Boot CD
=boot%20cd&g[oz]=4.1.1&g[up]=ISO]http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/syst emove_nastroje/ostatni/ultimate-boot-cd/?g[hledano] =boot%20cd&g[oz]=4.1.1&g[up]=ISO