Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WebGuru Publisher CMS

Zdravím přátelé,

měl bych na vás všechny, kteří mi dokážete pomoci, menší prosbu. Marně se snažím nainstalovat WebGuru Publisher CMS, udělal jsem si freehosting na IC.cz, jelikož wz.cz nemá potřebnou úroveň PHP. Avšak mám nyní problém, přikládám obrázek. Můžete mi někdo poradit, především s tím php.ini. Jsem spíše terarista než počítačový mág, tak kdyby měl někdo trošku náladu a byl té ochoty, tak ať se ozve ;-) Děkuji moc ;-) ICQ 240209575

[02.jpg]

První řádek nevím, co přesně chtějí něco "first" asi že to má být jako první věc.
Další dva říkají, že adresáře Config a kořenový nemají práva k zápisu. Nastav tam CHMOD pro zápis.
návod na CHMOD (ta práva)
prava-souboru.html
safe mod by možná fungoval, pokud podporují .htaccess, tak do něj dát:

php_flag register_globals On

Pokud ovšem podporují .htaccess. Jinak na WZ mi vždy vše chodilo.

Must turn off safe_mode in php.ini first
v souboru php.ini to musí být jako první. Pochybuji, že k tomu php.ini máš přístup

Root directory is not writable, system can not generate web pages
není zapisovatelný adresář. Máš to třeba v adresáři (na FTP) www a ten musí být zapisovatelný.
Co ti nejde na WZ? Mě tam naopak vždy vše s php jde, ač jinde totéž také kvůli nějakému safe ne.

This version of WebGuru Publisher CMS is a BETA version and CAN NOT
run on the systems with safe mode in PHP (safe_mode=On)
tahle verze je beta a nemuze bezet na systemu s nastavenym
safe mode v PHP (safe_mode=On), coz asi nezmenis protoze pro
to nemas prava na webhostingu.
plati pro Webguru Publisher CMS 2.0.0-B1
Tohle ti pise na strance download

V soucasne dobe dodelavam verzi ktera pujde i na fafemodu a bude fungovat na ic.cz ... v pripade ze chcete tuto zkusebni verzi uz ted tak mi napiste prez kontaktni adresar na www.webgurucms.com a ja vam obratem poslu link kde se to da sehnat a klido vai poradim ... pokud by jste meli nejaky dotaz ohledne webguru tak pouzijte male forum na www.fuerte.cz ktere kazdy den nekolikrat kontroluji a kde rad odpovim na jakykoli dotaz :-) ... Ondra