Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zarovnání textu!

čautem mám takovej problém se zarovnáním textu. Napíši sem ZKódy
HTML:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional .dtd">
<html xmlns="xhtml">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1" />
<title>Untitled Document</title>
<link href="_stylesheet.css" rel="stylesheet" type="text/css">
</head>
<body>
<div id="menu">
text který se má zarovnat na 596, text který se má zarovnat na 596, text který se má zarovnat na 596, text který se má zarovnat na 596, text který se má zarovnat na 596, text který se má zarovnat na 596, text který se má zarovnat na 596, text který se má zarovnat na 596, text který se má zarovnat na 596, text který se má zarovnat na 596,
</div>
</body>
</html>

CSS :
#menu {
color:#000000;
font-size:20px;
font-family:Arial , Helvetica, sans-serif;
text-align:left;
width:596px;
}

Pls co tam mám špatně že se my ten text nezarovná na 596px?
Dělá my to to že se text prostě nezarovná na těch 596 px. On pořád jakoby píše do jednoho řádku a to já nechci chci aby se u 596px zastavil a pokračoval na dalším řádku.

Já bych zkusil

CSS :
#menu {
color:#000000;
font-size:20px;
font-family:Arial , Helvetica, sans-serif;
text-align:left;
width:596px;
border: 1px solid red; /*abych tě Karkulko lépe viděla*/
}

v dokumentu:
<LINK rel="stylesheet" type="text/css" href="stylesheet.css">

načež bych sem vložil screenshot, co to dělá, mě tohle:

[http://img231.imageshack.us/img231/2559/596cn4.th.g if]

Ani na jednom z těch odkazů se mi neukázal obrázek. Na prvním, že mohu dát něco na imageshack, na druhém, že mohu něco komentovat...
Dej sem to "thumbnails for forum", jako já nahoře.

Domnívám se, že budeš mít blbě tohle
<LINK rel="stylesheet" type="text/css" href="stylesheet.css">