Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubuntu: zatuhnutí při práci

Nainstaloval jsem si na PC Ubuntu. Mám dělený disk, takže tam je i WIN. Win běhá OK, ale v Ubuntu něco dělám (konečně jsem rozchodil síť pomocí NDISWRAPPERu)... treba ted jsem nastavoval tu sit, dal Zavrit a system se kousnul a jen blikaly kontrolky na klavesnici - capslock a scroll lock. Nechapu. Stalo se mi to nekolikrat pri nejake spravcovske praci... Ubuntu tu mam tak tyden a tak jsem na nem skoro nic neudelal. Vubec netusim, proc se to furt takhle kouse. Jsem co do linuxu zacatecnik. Predem moc dekuju :)

Priznam se, ze mam problem s podobnymi priznaky u nasich. To zatuhnuti s blikanim je kernel panic, ale v logach mu u me predchazi fatal error v xserveru ( graficke rozhrani ). Dnes zkusim prechod na 8.04 ( oficialni release za 8 dni, notebook uz mam na nej preklopeny ) a dam vedet. Jen informacne, jaky tam mas hardware?