Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co znamená HW / SW akcelerace pro DX ?

Zdravím, rád bych věděl jaký je rozdíl mezi hardwarovou a softwarovou podporou DirectX. Třeba u desky Intel LittleValley2 výrobce uvádí: hardwarová akcelerace DX7, DX9 podporován softwarově. Znamená to, že integrovaná grafika na desce podporuje aplikace využívající DirectX, ale aplikace běžící na úrovni DirectX 9 budou vypadat jako aplikace z DirectX7? Předem díky za odpověď. :beer:

Znamena to ze hry ktore vyslovene potrebuju HW podporu dx9 (nejake shadery ci co) sa vobec nespustia :-)

Je to asi myslene tak ze grafika je DX7, a nejake veci z DX9 sa emuluju v ovladaci t.j. je to omnoho pomalsie ako s HW podporou, a prip. niektore veci sa neemuluju vobec, takze predpokladam (neoveroval som to) ze tam novsie hry vobec nespustis. Ale mozem sa mylit.