Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem textový editor

Zdravím...potřeboval bych nějaký program šikovný, který ma velke množství tipu písma....například aby se s ním dalo pracovat..zvětšovat,zmenšovat,doplnovat o barvy...nebo cokoliv..díky předem

to jsem nemyslel..ale díky.asi jsem se špatně vyjádřil...mam open office,mam zoner photo studio ,ale zde si moc nevyberu...písmo je jen základní...Potřebuji udělat nadpis na své stránky....ale ani jedno písmo z office se tam absolutne nehodí...je příliš jednoduché...muže být 3D...