Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Reader 7 nebo 8?

Zdravim. Přeinstaloval jsem si PC (WinXPSP2-MCE). Teď mi ještě zbývá doinstalovat pár programů (a her), na který jsem byl zvyklej a který občas používám. Chystám se i na Adobe Reader, ale řeším takové malé dilema - zda verzi 7 či 8. Pomozte mi rozhodnout se

Já používal foxit,ale přešel jsem na AR8 protože foxit jaksi nešel integrovat do prohlížeče (nebo já to neumim a jde to?), nevim ale každopadně vim,źe když je dostatečně výkonný počítač,tak si člověk nemusí lámat hlavu nad tím jestli je to vyžírka paměti nebo ne.