Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem video

zdravim Vás. mám takový problém, když mi dojde mejl a je to nějaké video s příponou .WMV tak mi to jakože chce přehrát windows media player, ale jakmile naběhne tak mi to vyhodí okénko kde je napsáno: nelze načíst zdrojový filtr pro tento soubor.
používám mozillu firefox a windows media player 9. Ale jestliže má mejl přílohu, tak tam je i kolonka stáhnout vše a na to když kliknu, tak se mi otevře okénko na stahování a buď si to můžu uložit na disk nebo otevřít. V případě že dám otevřít, tak po stáhnutí v zipu nebo v rar se na to dá kouknout i se zvukem ve výše jmenovaném přehrávači.
Co mám ale dělat, když se mi nedoručí video s okénkem stáhnout vše a je tam jen soubor s .wmv
díky Vojta
votech.***@centrum.cz [mod]Maily sem prosím nikdo nedávejte, privátně neodpovídáme a je to akorát kořist pro SPAM boty (Rce)[/mod]

Zrovna jsem si trochu zabojoval s nepřehráním wmv souborů v jedné složce,
hlásilo mi to formát WMVA.RAW ve WMP Classic, který mi v kombinaci s CCCP
z ledna 2008, QT a RM Alternative jinak přehrává vše. Aktualizace kodeků přes net
ve WMP Classic nic nepřinesla, GOM Player mi zahlásil, že je to jen pro XP/Vista,
mám W2000 a WMP9 taky nezabral. KM Player si alespoň stáhl novou verzi,
kde by to mělo fungovat, ale stejně jsem čučel na černou obrazovku, zvuk šel všude.
Odmítl jsem předtím instalovat foťácké RAW kodeky Olympusu, SONY a Canonu.
Nakonec jsem nahodil WMP 7.1, tam se kodeky stáhly bez problémů.
Po znovuspuštění filmu jinde mi to přehrávače zobrazují OK, to jsou mi věci. :-)
DirectX mám poslední vydání 9.0c, na možnou vyšší verzi mám starý Windows.