Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formátování HDD

Mám dotaz,
mám dva harrdisky, na C mám systém na D mám data. Jak jsem mazal systém na C, a znovu instaloval systém na C, tak při kliknutí na disk D se mi objevilo disketa v jednotce D není naformátovaná. Chcete jí naformátovat ? Co mám udělal proto, aby se mi data na D neztratila?? Budu moc rád za nějakou odpověď :-)

Je mozne ze si mal predtym vo Windows aktivovane sifrovanie disku (mozno si nevedel co to je a si to zaskrtol :) V tom pripade zmazanim windows zmazes aj sifrovaci kluc, ak si si ho nezalohoval tak mas smolu, od toho je predsa sifrovanie, aby sa bez kluca na data nikto nedostal.

Mozes skusit nejake SW na obnovu dat (getdataback apod) ale ak to bolo sifrovane tak to samozrejme neobnovi nic.