Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anonymous mailer

Dobrý deň,

potrebujem poslať známym maily z inej adresy ako je moja - tj. anonymous maily ale musí to vedieť posielať prílohy.
Aký program poradíte ?

Ďakujem
Peter.

to je takovy problem odeslat to z weboveho rozhrani freemailu??? Jinak cesta posty je tam VZDY!! Je to soucasti specifikace SMTP.

co je není anonymní uvedu na příkladu

Před 4 lety mi jeden člověk tisíci emaily zaplnil schránku na seznamu. Z hlavičky šla vyčíst SMTP, to byla VUT koleje v Brně a IP adresa s doménovým jménem popisující jeho umístění. Na kolejích mají každý stroj pojmenovaný podle jeho umístění na patře a pokoji. Nebyl problém najít potřebné kontaktní info na správce bloku kolejí a náležitě si stěžovat, k čemu jejich kolega student použil jejich kolejní SMTP. Za půl dne mi došel přímo od spamera email s omluvou.

Vyšel jsem z toho jako vítěz. Kdyby ten student měl šajnu co je to anonymizér, proxy apod. tak to bych tak happy nebyl....

Vzhledem k tomu, že se často dívám do hlaviček různých freemailových adres, tak vím, které přeposílají IP odesílajícího stroje, a které pošlou jen IP poštovního serveru a nic víc. Ano, specifikace SMTP je, ale rozhodující je jak ji uzly mají nastavenou. :-D

Program mozes pouziat akykolvek, od programu totiz odosielatel nezavisi (resp. mozes zmenit len reply-to adresu, ale odkial to skutocne prislo bude dohladatelne v hlavicke emailu). Ked uz tak otazka ma zniet ze "aky server poradite", nie? neporadim ziaden, ptz taketo hovadiny rozhodne nebudem podporovat.
profesionalni skodici na to pouzivaju bot-net siete (zavirene PC), amater-skodic si moze tak max. zalozit novu schranku na nejakom free serveri.
A ak chces posielat nejaky vir tak aby si sa potom nedivil ze od teba potom niekto chce nahradu skody 100 milionov a budes platit do konca zivota.