Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční kláwesa

Nefunguje mi na notebookowé kláwesnici písmenko "v" a potřebuju poradit jestli se dá někam přehodit. Třeba místo málo použíwanýho "\" nebo na nějakou funkční kláwesu, aby když dám shift, tak fungwalo welký "V". Káplo mi na to trocha wody, fakt jen málo, hned sem to utřel,ale stejně pár písmenek bylo kaput. Asi do hodiny se zmátořily, ale to véčko už je definitivně dead.

Dobrý den,asi před měsícem jsem se rozhodl vyčistit starší klávesnici,začalo to isopropylem a skončilo u jarové vody a výsledek podobný.Klávesnici jsem nejdříve ofotil kvůli zpětnému nandání kláves.Potom rozebral a oddělil od sebe fólie,byla tam malinko nakondenzovaná voda.Vysušil jsem pomocí fénu a důkladně očistil fólie technickým benzinem.Klávesnice chodí.Jinak toto moc nedoporučuji,je zo práce hrozná,lepší koupit novou,ale ve Vašem případě bych to určitě ještě zkusil důkladně vyčistit,nešlo mě to také na první pokus,ale asi až při třetím rozebrání jsem rozchodil všechny klávesy.Jinak je to o mém kutilství a zvědavosti jestli to půjde,nechtěl bych to dělat na kšeft,neboť časově je to dost náročná piplačka.