Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladač zobrazení nvlddmkm.sys

Už někde někdo vyřešil tento problém s GF 8800 - ( ovladač zobrazení nvlddmkm ), ( zozpadáváni obrazu ve 3D hrách zvláště nových a následný restart, které se děje i za normálních teplot ). Na všech forech se o tom diskutuje, ale žádné konkrétní stanovisko nikde není. Jen sporadicky někomu a něco pomohlo, ale o tom se nadá říci, že je to vyřešený problém. Je to docela rozšířený problém a divím se, že se o něm píše jen na forech a diskuzích a ne na konkrétních www stránkách. Vždyť to již muselo postihnout i tvůrce a pisatele různých recenzí na GK, nebo snad ne?? Díky za názory.

A mas windows vista alebo XP alebo ake? Ake presne ovladace? ake presne directx? aka presne hra? aka presne chyba? aky mas zdroj? je zapojene dodatocne napajanie do grafiky? Aka presne grafika (vyrobca)? atd.
Neviem o tom ze by toho boli plne fora. Ja osobne mam 6600GT a problem nemam, predpokladam ze ani s 8800 by problem byt nemal, vyrobca ovladace aj chipy zvykne poriadne testovat...

Windows vista, poslední ovladače NVIDIA ( včetně zkoušených všech předešlých ), DX10 i 9, CRYSIS a všechny ostatní náročné, ovladač zobrazení nvlddmkm.sys přestal fungovat a byl obnoven, zdroj Chiftec 410 W, napájení přímo ze zdroje, GF8800 GT JetWay, C2D6400, ASUS P5B, 2x2Gb RAM A-DATA vše netaktováno v základu.

gf8800 vyžaduje cca 24A-26A na 12V vetve zdroja a to býva problém aj pri relatívne "silných"zdrojoch ,pokial to zdroj nemá,vyskytujú sa všelijaké anomálie,a to neberiem do úvahy všelijaké AMP,OC,OCZ [týka sa to aj nových 9600/9800] verzie od Zotac,MSI a spol,tie sú ešte náročnejšie na výkon zdroja kvôli pretaktovaniu už z výroby.