Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Team Speak

mám dotaz, jako multiherní klan potřebujeme TS server a napadlo mě, že to jde založit na hostingu kde máme umístěný web (hell-army.eu) už jsem se informoval a jde to ale furt nemůžu najít co a jak mám udělat pro to, abych to sprovznil.. víte někdo jak na to?

Wow. Ten výkvět jazyk českého...

Hell-Army je rozvíjející se clan ,který se dříve zabýval pouze herní scénou okolo hry Call of Duty 2. Nyní se však vedení rozhodlo rozvíjet se i v dalších hrách a zatím se vše daří tak jak má. Nějakou dobu už působíme a pořád se zlepšujeme. Takže neco k historii Hell-Army. Začátek byl asi jakou u vječiny klanu těžký. Hrály sme 1 zápas týdně , který sme domluvili na nákem publicu , a to sme jěšte hrali třeba TDM nebo CTF. Pak už sme přišli na to že máme hrat asi S&D. Náš 1 klantag byl taky jak z GP . Strašna omalovánka [*H*A*]nick , samozřejně ze všechno jinnou barvou no jako omalovánka . Ale i přesto sme se dostali tam kde sme

Fuj. To je totální masakr češtiny. Ten web stojí a padá na prezentaci, a tohle je děs. A to jsem velkodušně prominul veškeré stylistické prohřešky a nedostatky, jakož i větnou skladbu. Tímhle webem bych se teda moc nechlubil.

TS server samozřejmě nainstalovat můžeš všude, kde máš přístup ke konzoli a dostatečná systémová práva.

Pokud to neni dedicatec/virtual server ci vlastni hosting, ale pouze webhosting ( prostor pro webovou prezentaci ), tak to nepujde. Jak uvedl touchwood, pokud je to jakykoli server server, kde mas pristup do systemu a dostatecna prava, tak to pujde.