Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myš

nechci to nijak rozepisovat, moc tomu nerozumím, ale mám normální myš na PS2 a notebook mi nenajde kolečko. Co s tím?...a žádnej starej noťas to není

Jasan všechno zkusím, myš je od Samsung tak nevim jestli je to shit, ale na stolním PC běhala bez problémů rok a půl na různejch OS...a Mac/OSovi se taky nepodařilo najít kolečko, ale děkuji, vše zkusím...