Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook nepřijímá poštu

Ahojky,potřebovala bych poradit s Outlookem, nejde mi otevřít složka Doručená pošta, možné příčiny to píše nedostatek místa na disku,nedostatek paměti. pak je tu nějaké číslo chyby 0x800C012F. Poradíte mi prosím někdo co s tím? Volné místo na disku v PC je 26 GB.Děkuji

Dobrý den,
mám stejný problém Došlo k neznámé chybě. Protokol: SMTP, Port: 0, Zabezpečení (SSL): Ne, Číslo chyby: 0x800C012F u Outlook Express. Odstranil jsem také doručenou poštu a nic mi to nepomohlo, velikost složky OE je cca.500M. nemůže te mi někdo poradit