Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompabilita nabíječky?

Potřenuji nabíječku na Blackberry 8700g, koukal jsem, že mi do toho jde ale i nabíječka na Motorola KRZR K1.
Jen pro jistotu se chci zeptat, zda tu nabíječku mohu v klidu použít i pro Blackberry...
Díky

Pokud se dobře pamatuju na plasťáčky od RIM, tak BB má napájení ve formě miniUSB konektoru. Tedy vše, co má tento konektor by mělo bez problémů fungovat, snad jen je dobré zkontrolovat wattáž (tedy max. dodávaný proud) - může být vyšší, neměla by být znatelně nižší.

Notoroly prakticky neznám, to jsou stylovky, které mi nic neříkají.

"hodně" proudu jít nemůže, spíše je problém, když nabíječka nestačí, pak se z ní může zakouřit. Obecně by ale žádné zařízení nemělo chtít z USB více než 0,5A (tj. 500mA), takže i zde bych případnou "nekompatibilitu" téměř vyloučil. Ale vždy je lepší se přesvědčit.