Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlá kvalita obrázkov na web.stránke

Ćesť,prosím o radu.Kde sa dá nastaviť kvalita obrázkov na web.stránke ?
Keď stiahnem web.stránku,ktorá obsahuje aj obrázky,tak sú rozmazané !
Tento problém mám od vtedy,ako som nainštaloval program ,,Speedmanager,,,
V tomto programe sa dá nastaviť,zníženie kvality obrázkov,čím sa urýchli sťahovanie web.stránok.Po delete programu z PC,mi to však naďalej sťahuje rozmazané obrázky ! Ako by som to vrátil do normálu ?
Ďakujem za každú radu !

čest práci soudruhu avatare!
sám píšeš že sis nainstaloval "urychlovadlo":

Tento problém mám od vtedy,ako som nainštaloval program Speedmanager

asi nevěříš tomu, že by ti nějaký program urychlil dráty. čili nainstaloval sis jen přístup na proxy, která provádí kompresi obrázků, a tím se za cenu nekvalitního vzhledu zobrazí stránka rychleji.
tak si vyber co vlastně chceš - normální připojení - stávající připojení s originálními obrázky bez proxy - stávající připojení urychlené za cenu zdegenerované grafiky.

Česť práci, súdruh ľadový včelár !
Jasné že chcem normálne pripojenie a normálne obrázky,len neviem ako to mám riešiť !
Niečo som o tom probléme našiel na nete,ale pragmatická rada žiadna...
http://www.mobilmania.sk/Operatori/F.asp?ARI=5940&H ID=1&CAI=
http://www.fony.sk/forum/viewtopic.php?t=2350&postd ays=0&postorder=asc&start=0
http://www.inet.sk/forum/3097/prve-skusenosti-s-t-m obile-speed-managerom
Napísal som do T-mobil,zatiaľ žiadna odpoveď ! Ozaj, proxy mám zrušené, ale problém ostáva naďalej ten istý....

já jsem na zbytečné komunistické symboly alergický, ale zkusím se naposledy přemoct:

proxy mám zrušené, ale problém ostáva naďalej ten istý

ten program je jen vypnutý, nebo odinstalovaný, nebo máš zpět i původní nastavení sítě?
pokud to nejde jinak, odeber síťové připojení, restartuj pc a nainstaluj připojení znovu.