Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení jehličkové tiskárny

Dobrý den velmi rád bych Vás htěl požádat o radu jak nainstalovat jehličkovou tisárnu EPSON LX-400 pro používání v systému Windows Xt Home.Jde mi o to,že jsem tuto tiskárnu dostal s tím,že k ní mení žádné instalační CD ani Disketa. Zkoušel jsem něco najít na internetu,ale ohužel nevím kde hledat. Děkuji předem za Vaši odpověď nebo případně i návrh jak ji zprovoznit.

Tajemno - a nic si z toho nedělej. Já jsem týden slintal po monitoru, než jsem došel k tomu, co ti tady předložil "mif" jako na zlatým podnosu.
Zlatý "mif".
Holt žádnej učenej z nebe nespad. A jde jenom o prvních 50 let - pak už se na nic ptát nebudeme.