Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz ohledně propojení PC s modemem

Dobrý den všem. Mám problém (jsem totiž taková síťová pololama:-() a byl bych velice vděčný, za jakoukoliv radu. Mám nový PC a rád bych ho připojil k internetu, jenže...V novém PC je nainstalována síťová karta REALTEK RTL8168C/8111C FAMILY PCI-E GIGABIT ETERNET NIC. A mám modem/router WELL PTI 845 po propojení ethernetovým kabelem těchto dvou komponentů (modem je samozřejmě propojen s DSL linkou)se ale nestane nic ani po restartu modemu i PC. V novém PC je systém Windows Vista. Docela to nechápu, nemohu totiž jaksi modem nastavit a najít ho v PC, vypadá to, jako by ta síťovka ten modem prostě nenašla nebo nefunguje komunikace mezi nima. (officální návod neuvádí možnost jak modem nainstalovat v systému Windows Vista. V ostatních snad všech verzích windows je návod celkem jasně vysvětlující3-[asi starší modem :-D) Ve starém PC vše chodilo v pořádku, tam jsem ale měl Windows xp. Tak nevím čím by to mohlo být, modem je v pořádku, kabel taky, to chodí na těch XP v prostě v pořádku. Ale pod Vistou ten modem prostě nenajdu a nenakonfiguruju...Je někdo kdo mi může pomoci? Předem dík.

mam ten samej pDobrý den všem. Mám problém (jsem totiž taková síťová pololama) a byl bych velice vděčný, za jakoukoliv radu. Mám nový PC a rád bych ho připojil k internetu, jenže...V novém PC je nainstalována síťová karta REALTEK RTL8168C/8111C FAMILY PCI-E GIGABIT ETERNET NIC. A mám modem/router WELL PTI 845 po propojení ethernetovým kabelem těchto dvou komponentů (modem je samozřejmě propojen s DSL linkou)se ale nestane nic ani po restartu modemu i PC. V novém PC je systém Windows Vista. Docela to nechápu, nemohu totiž jaksi modem nastavit a najít ho v PC, vypadá to, jako by ta síťovka ten modem prostě nenašla nebo nefunguje komunikace mezi nima. (officální návod neuvádí možnost jak modem nainstalovat v systému Windows Vista. V ostatních snad všech verzích windows je návod celkem jasně vysvětlujícíasi starší modem ) Ve starém PC vše chodilo v pořádku, tam jsem ale měl Windows xp. Tak nevím čím by to mohlo být, modem je v pořádku, kabel taky, to chodí na těch XP v prostě v pořádku. Ale pod Vistou ten modem prostě nenajdu a nenakonfiguruju...Je někdo kdo mi může pomoci? Předem dík.roblem