Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém a ovladačem zvuku "asi"

Dobrý den
Rád bych se zeptal co může způsobovat nefunkčnost zvuku u mně v pc. Díky za případnou pomoc
Stáhl jsem si AC97 z jedné stránky a od té doby mi to blbne.
Mám integrovanou zvukovku na MSI 915P Combo2 stáhl jsem si AC97 z www.msi.com.tw, ale pořá to nefunguje.
Vypíšu nějaké body co mi to dělá-možná Vám to pomůže
1)Když chci spustit př. nějakou hru píše to: CANNOT INICIALIZE SUND DRIVER-your sound-driver is currently used by an other application. Close any application using your sound-driver and try again... eůse you´ll not be able to hear any sound or music.
2)Ve správci zařízení mi to píše u řadičů zvuků, videi a herních zařízení: "!" analog devices wavetable synthesizer (WDM), "!" multimediální zvukový adaptér.
Prosím pokud víte co stím budu rád když poradíte.
díky
Strec

Dobrý den,nepíšete jaký používáte operační systém.Budu vycházet z XP.Zadejte ovládací panely,správce zařízení,hardware,nalezněte Vaší zvukovku,koukněte do vlastností ,navolte možnost podrobnosti ,zde navolte ID kompatibility a podle toho hledejte příslušný ovladač.Když najdete,tak dejte odstranit původní ovladač,restartujte systém a nový nainstalujte a opět restartujte,mělo by to fungovat.