Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ziadne zvukove zariadenie :(

preinstaloval som WIN home edition, avsak po restarte, nikde tento obrazok:
[http://www.upload-obrazkov.imghost.sk/files/uryahny hdztv930lpj0x.jpg]
tak mi odporucili toto,
[w0nxaa.png]
lenze mne sa nato neda ani kliknut, proste nemam ziadne zariadenie, potom prisiel tento navod:

http://support.microsoft.com/kb/319095/sk

avsak nezabralo ani to, nedzicasom som preinstaloval win na pro sp3 , ale v sp3 to nieje myslim.. nainstaloval som aj prilozene ovladace, realtek, co boli k doske a nic, ziaden zvuk, len sYstemove piskanie pri chybe aplikacie...
dakuejem za kazdu radu...
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Mam taki pocitac co som preinstaloval ale pretim mi isel zvuk ale teras co som preinstaloval mi nejde :( a ja neviem co stim moze bit a ked zapnem ze chcem pozret na zvuk tak tam nemam aku ikonku ale mislim ze to bude DRIVER ale neviem odkial stiahnut prosim pomozete mi stim ????nejaku radu???