Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zamrzava PC

Ahoj lidi a experti, potrebuji pomoc s pc. Pri nacitani nebo pri bootovani windowsu, obcas i v samotnem windowsu mi poblikne monitor sekne se celej pocitac, nereaguje klavesnice ani mis a musim pc restartovat. Psycho je to ze mito zamrza i v BIOSu. PC je nove a prodavacem odzkousene a zadne problemy mu nedelalo.

Presne tohle jsem resil ve ctvrtek. User dotahl PC (mimochodem dost delo), ze mu to doma tuhne a dela bordel. U me vse OK (akorat jsem nastavil vyssi napeti pro pameti /Corsair Dominator - chce to 2.1V/). Donesl to domu a zatuh. Vyhnila zasuvka 230V - v jine pres prodluzku to jede jak lod.

No abych to upresnil tak napisu svou konfiguraci:Název základní desky Gigabyte GA-M52L-S3
Grafický adaptér Gigabyte GeForce 8500 GT
Typ CPU DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+
velikost pameti RAM 2GB DIMM DDR2 800Mhz
Typ BIOSu Award Modular, Verze BIOSu F4, Typ Award BIOSu Award Modular BIOS v6.00PG, Zpráva Award BIOSu M52L-S3 F4, Datum systémového BIOSu 11/23/07, Datum BIOSu grafického adaptéru 07/09/07
400W zdroj

P.S Prodavac na tomto stroji odskousel ruzne hry, dohral na nem CoD 4, nedelalo mu to zadne problemi. Doma ma prakticky stejny pocitac a jede naprosto v poradku. Co se tyce nestabylity elektriny, tak mame doma jeste jeden pocitac ktery jede naprosto v poradku. Jeste me napada jestli to nemuze byt ramkama, zaznel tu nejaky prispevek o voltazi ramky, skusim se na to v BIOSU podivat a napisu na jake voltazi mi to jede. Pameti byly kupovane v jednom baleni od Kingmax.