Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Floppy přestala fungovat

Ahojky,
Potřebuji pomoc přestala mě komunikovat Floppy disk.Při startu PC se ani nerožne(nebootuje)ale bios ju vidí.Ve windows ja také zobrazena ,ale když tam není i je disketa tak chce furt formátovat.Dals jsem už nový propoj mezi desku a disketovkou a je to stejné.Deska Je MSI K9N Neo V2.Děkuji za radu.
Změna předmětu, původně: Floppy (karel)

njn. To máš tak. Floppynu použiješ jednou za uherák, ale pokaždé je to v situaci, kdy tečou nervy, kdy potřebuješ rychle něco přenést v DOSu, nainstalovat storage driver pro instalátor Windows a podobné chuťovky.

Zrovna minulý týden jsem proklel do horoucích pekel jeden takový stroj, do kterého si majitel pořídil místo floppy nějakou ťingťongáckou čtečku alles-in-einem, která mu beztak do půlroka vyhnije, ale která, surprise, surprise, floppynu s driverem nepřečte. Nakonec jsem montoval na kšandu svou putovní floppy, abych vůbec mohl ten PC nainstalovat. Jiné PC s možností nlite nikde, no prostě "zážitek"

edit: nehledě na to, že na floppyně se dá krásně pomocí hejbání s hlavičkou vyhrávat písničky (což mě, jakožto pravověrného hackera věcí vezdejších, strašně baví). Udělej tohle s debilním ťingťongem alles-gute-in-einem...