Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s RAR souborem

Ahoj...nevíte někdo, co mám dělat při rozbalování rar souboru, když mi to pořád těsně před koncem píše hlášku: ! Na disku není dost místa.
! Chyba při zápisu: soubory nad 4 GB jsou podporovány pouze na souborovém systému NTFS
ale na disku mám přitom něco přes 15gb volnýho :(

díky

Však ti to píše: Chyba při zápisu: soubory nad 4 GB jsou podporovány pouze na souborovém systému NTFS

Musíš disk překonvertovat na NTFS

Start
Spustit
cmd

Do černýho okna napiš
CONVERT svazek /FS:NTFS
kdy svazek je písmeno disku- příklad s diskem d:.

CONVERT d: /FS:NTFS