Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Office Outlook 2003

Potřeboval bych ho odinstalovat a znovu nainstalovat aby jel správně ale nedaří se mi to
pokaždé něco v pc zůstane a pak to zlobí nevíte někdo jak outlook nebo celý ofis odstranit i zevšemy nastavením aby v pc nezůstalo nic.
Potom bych udělal novou instalaci a vše znovu nastavil.
Zatím my pokaždé zůstanou kontakty i ůčty v pc nedělá to dobrotu.
Odinstaloval jsem to přes přidat nebo odebrat a potom projel registr programem CCleaner
3-[

On snad MS Outlook 2003 není pořádný poštovní klient? Zatím jsem si nikdy nevšim, že by na něm bylo něco nepořádného a že by neuměl něco, co je třeba popřípadě něco dělal špatně.

Zkus prosím naznačit proč jím není.

MS Outlook je především groupwise klient (Exchange klient). Odesílat a přijímat poštu umí jen tak mimochodem, aby pomocí toho mohl dělat těch 90% dalších věcí.

Používat jej jako samostatného klienta (pokud nepotřebuješ synchronizovat další věci s PDA) sice možné je, ale i Outlook Express vyhoví v tomto případě mnohem líp.

S první části se nedá než souhlasit ale s

Outlook Express vyhoví v tomto případě mnohem líp.

už méně.

Ano, jenže pak je třeba doplnit hromadu balastu jako jsou kalendáře, poznámky atd. Nevidím jediný rozumný důvod proč i na domácím PC používat náhražky typu Outlook Express, Thunderbird nebo The Bat!, když už si koupím MS Office.

Jde o to, k čemu jej používáš. Jestli používáš kalendář, úkoly apod. pak není důvod nepoužívat Office Outlook. Pokud používáš jen mailového klienta, pak naopak není důvod Office Outlook používat a i Outlook Express se v takovém případě pak chová inteligentněji a nabízí víc možností.

A pokud chceš jen mailového klienta, aspoň trochu inteligentního, MS Outlook bych si určitě nevybral.