Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Web kamera nejde :-(

Zdravím,
no, mám Visty home premium a webku Genius. Přetím na XP mi webka jela a najednou černo :-(. Nemůže to být třeba nějakým nastavením?
Někde jsem četla, že to může blokovat firewall.
Net mi jede, mám přes d-link napojené dva PC, jinak UPC.
Dík Jana :-(

co tak koukám po testech, geniusy jsou všeobecně haněny za špatné ovladače. nejlépe vycházejí logitech, pak ještě creative.
kamera je levná přes usb do pc, nebo má vlastní lan konektor?
kamera ti nezobrazuje už na tom samém počítači kam je připojena? není vidět obraz na druhém počítači? anebo nejde obraz přes internet (máš v cestě asi domácí router, ale to by nemělo vadit)?