Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem unattended WGA

Jak nainstalovat bezobsluzne veci potrebny pro to aby po prvnim spusteni windows mohl probyhat update windows pres windows update? I kdyz nainstaluju KB892130, tak to po tom co prohleda PC chce provest WGA (zrejme je potreba activeX pro IE7, nevim).

Musel bys najít balík záplat kde je ta WGA přiložená. Já ji tam z různých důvodů nedávám:-D ale po mém balíku stačí nainstalovat ta WGA. Mám balík z února a novej nebude bude na konci dubna SP3.