Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trojský kůň

Dobrý den.Jako počítačovému analfabetovi se mi do systému vloudil trojský kůň.Avast ho našel,ale nejspíš nezlikvidoval,protože při jakémkoli kliknutí se mi na obrazovce objeví hláška-Your system is infected with dangerous virus.Note:Strongly recommend to install program to clean your system and avoid total crash of your computer.Jinak se ale neprojevuje.Vzhledem k tomu že kompíkům moc nerozumím,prosím proto o detailní informace,jak s ním zatočit.Mooooc děkuji.

Navádí tě to ke stažení dalšího šmejda, který se tváří jako zachránce systému.
Než nastoupí odborníci,zkusit nějaký starší bod obnovení. Když to nezabere,zkus základní rituální taneček:
nejdřív si stáhnout nějaké další šmejdobijce.
Odpojit se od internetu, vypnout obnovení systému(tento počítač, klik pravým,vlastnosti, ouško obnovení systému tam to vypnout),
restart a při najíždění mačkat f8, tím se dostaneš do nouzového režimu a v nouzovém režimu zkusit projet antivirem a třeba spyboot search and destroy-em.
(spybot)
Něco podobného se řeší tady
http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?p=462518&sid =589d36ff7bb78e499b262b1fc1c91a68

Vzhledem k tomu že kompíkům moc nerozumím,prosím proto o detailní informace,jak s ním zatočit

Zdravý rozum nade vše:
nepodlehla jsi propagandě a nestáhla si toho dalšího.

Je to sice ke konkurenci poradny, ale je to blíže k tématu.

Zaregistruj se na forum a podle návodu, který tam je uveden v Návody na odstranění, popisy si stáhni a spusť Hijackthis a výsledný log dej do fóra Diskuze, řešení problémů, logy.

Vezme si tě do "parády" některý z moderátorů a řekne ti pak přesně další kroky až do úplného vyřešení problému.