Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Presna tlac

Cim mam vytlacit obrazok ale tak aby mal presne zadany rozmer ?? Mam totiz na nee jeden navrh dosky plosnych spojov a porebujem to vytlaci s presne urcenym rozmerom. Na papiery aby to malo povedzme 12 na 13 cm. V com sa to ta ? Ale neco bezne co je napr aj vo vindows. Diki

náhodné (možná levnější) modely hp tisknou "ne úplně přesně" - ať už jsem si kdysi na tiskárně nastavil tisk do formuláře - a jiná hp to měla jinak, nebo si dělám obal na cd/dvd a občas vyleze nesmysl. dražší tiskárny na tom bývají líp.
trotlovské hp si myslí že je jedno jak ta a4 vyjede, jenže pokud má být vytištěný motiv pro konektor, jedno to není ani náhodou.

irfan je mi celkově jakýsi nesympatický, ale je možné že ho mám v pc. to s tím milimetrováním tisku se může hodit.