Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista home Premium

Dobry den mam takoví problem,ztratil se ni ovladac od cd/dvd mechaniky,kdyz sem odinstaloval web kameru,nemate nejaké reseni?Mechanika vubec neraguje na zadne cd/dvd.Predem dekuji za pomoc

Kdyz nepomuze predchozi rada...

... a rozumis BIOSu? kdyz jo, tak se podivej jestli ti nabidne bootovani CD/DVD mechaniky... Kdyz ne, tak
1) poskozena mechanika - odskouset jinou
2) poskozeny kabel - vytahnout, profouknout kontakty, znovu zapojit, popripade vymenit
3) poskozena MB, pravdepodobne IDE radic - zanest PC do servisu

Kdyz nerozumis BIOSu, tak to radej nech tak a nekoho si na to zavolej... ;-)