Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se mi video

Dobrý den prosím o pomoc... Mám od kamarádky z foťáku video ve formátu AVI a když si ho chci pustit, tak jde zpomaleně, ale zvuk běží normálně, takže tím pádem napřed(zkoušel jsem to ve Windows Media Playeru a Winampu)... Nechci aby to video bylo zpomalené, co s tím? pls poraďte... Jiné soubory ve formátu AVI mi jdou normálně (nemyslím ty od kamarádky). Jinak sem zkoušel stáhnout dvoje jakési kodeky, ale nic...tak já nevím...špatné kodeky nebo co?

Avidemux - titulky ano , přechody ne, efekty částečně, hudba na pozadí ano.

Tak to pro tebe bude lepší ten Movie Maker, odinstaluj veškeré "kodeky", co v systému jsou, nainstaluj pouze jeden CodecPack (hodně doporučovaný je CCCP),přeinstaluj Windows Media Player (pro obnovu ukládacích kodeků) a to by mělo zabrat.