Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista

Když si koupím nový počítač a v něm už po spuštění budou nainstalovány Visty, zanmená to, že jsou legální nebo ne? Docela mě to po včerejší reportáži zajímá.Děkuju za opověď

Nie. Musite mat na boku PC alebo proste niekde nalepku so serialovym cislom k tym Vistam. Takisto, ak je to legalne zakupeny OS, budete ho mat uvedeny na fakture od PC. Ak nie je, smola. Chodte to otrieskat predajcovi o hlavu, co vam to predal za kradnute zbozi.

Přece jestli jste spouštěla nový počítač, tak jste zadávala kod při registraci OS. Jinak vás to bude upozorňovat , že ještě není registrace provedena. Kromě toho u těchto sestav bych nelegální software nepředpokládal,koneckonců jste ho výrobci PC(potažmo prodejci) docela dobře zaplatila.