Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Administrator - jak se dá změnit u Vist?

Ahojte, potřebavala bych s něčím poradit. Nevíte jak se dá změnit u Vist adnimistrator. Když jsem si koupila PC, tak se mě systém ptal, kdo bude admin, tak jsem se tam napsala. Jenže teď kvůli tomu mám třeba problém něco pomocí kódu nainstalovat. Takže nejde to nějak změnit?aby tam nebyl nikdo?
Změna předmětu, původně: Administrator
Změna kategorie, původně: Ostatní (LaKr) (Kráťa)

Minimálně jeden adminitrátor být musí, jinak bys nenainstalovala vůbec nic.
Jak souvisí administrátor s tím, že nemůžeš nic nainstalovat?
Při instalaci si systém řekne o jméno a heslo administrátora, ty to zadáš a nainstalješ.

Jinak účty můžeš řídit v Ovládacích panelech / Uživatelé

Tak já popíšu situaci, která se mi stala. Když jsem si koupila notebook,dostala jsem zdarma program Photo shop od Adobe.R., ale jenom po určitou dobu, pak bylo nutný si nechat poslat kód.Stáhla jsem si tam z mobilu fotky, ale po nějakým čase, se Photo shop uzamknul a chtěl ten kód.Tak jsem si ho nechala na maila poslat.Včera mi přišel,tak jsem ho zadala a i přesto mě tam nepustil. Psal tam něco ve smyslu prihlaš se jako admin a zkus to znovu, ale já přihlášená jsem, takže nevim, co to chce