Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DHTML - Opakovanie zadania súboru na upload

Vo formulári je možnosť pridať súbor. Tento súbor sa má uploadnúť na stránku, ale v prípade, že budú ostatné políčka zle vyplnené, musí sa zadanie opakovať. Do políčok sa vložia zadané údaje, aby sa zadávanie nemuselo opakovať. Ale do políčka pre upload súboru neviem zadať nič:

<input type="file" name="file_upload" value="nevypise sa">

Je možné vyplniť aj toto políčko programovo?

Už je síce otázka označená ako vyriešená, tak len doplním, že možné to nie je. Je to tak kvôli bezpečnosti.

Keby sa to dalo vyplniť programovo, tak by bolo možné stiahnuť od používateľa bez jeho vedomia ľubovoľný súbor, ku ktorému vieme cestu.

Ak myslis ze by si programovo nastavil meno suboru tak nie, nie je mozne. Ak by sa to dalo tak by mohol velmi jednoducho hocikto "ukradnut" subory navstevnika stranok.
Musis to vyriesit inym a asi aj o dost zlozitejsim spodobom aby uzivatel nemusel subor zadavat viac krat.