Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Půl miliónu za Hulánův web

Radek Hulán zaměstnává spoustu lidí, kteří komentujou jeho nápad prodat svůj blog za půl miliónu.

Článek, kterej to celý spustil je k nalezení tady: http://myego.cz/item/myego-cz-bude-od-1-kvetna-2008 -na-prodej-v-aukci

Těžko říct, zda je možný ten půlmilión opravdu získat; ale moje zkušenosti jsou takový, že lidi prostě koupí všechno. Jen si vemte, jaký blbosti a zbytečnosti, totálně neúčelný se prodávají v obchodech po celým světě...

Pavel

Zajímavější mi přijde reklama, vedle článku, na knížku "iWoz".

Kniha iWOZ je historie spoluzakladatele a vynálezce Apple bez jakýchkoli pravidel a vypráví o tom, jak Steve Wozniak změnil tvář počítačového průmyslu. Jak sestrojením počítače, který byl rychlejší, jednodušší a lépe vypadající než jiné tehdejší přístroje, pomohl vytvořit všechno od způsobu poslechu hudby (iPod) po způsob komunikace (iChat). Steve poprvé mluví o svém dětství, telefonním hackerství, uličnictví, práci pro společnost Hewlett-Packard, letecké nehodě, která mu změnila život, a o své vášni pro učení. Kniha iWOZ nabízí jedinečný pohled od velkých vítězství k velkým chybám a zase zpátky do nekonvenční, bystré a etické mysli, která vymyslela počítač Apple a stala se kultovní ikonou.