Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ram

Když si chci koupi větší paměť ram,bude mi do mého počítače pasovat jakákoliv, nebo je to něčím ovlivněno?

- musí být stejného typu (DDR - DDR II - DDR III)
- musí běžet na rychlosti podporované základní deskou (viz manuál k desce)
- musí být o velikosti podporované základní deskou (viz manuál k desce)

Musíš mít volný slot. :)