Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení outlok expres,,

potřebuji poradit jak nastavit outlok expres když chci třeba něco odeslat naskočí tabulka -- PŘI ZPRACOVÁNÍ DOŠLO K NĚKOLIKA CHYBÁM- HOSTITEL smtp.pvfree.net nebyl nalezen ,ověřte zda je správně zadán název serveru
účet pop3.seznam.cz SERVER smtp.pvfree.net PROTOKOL SMTP port 25
Zabezpečení SSL Ne,chyba zásuvky 11001,číslo chyby 0*800cccod..
nevim co to všechno znamená,ale budu rád když my někdo poradíte jak to nastavit,aby to chodilo,jinak my internet jde bez problémů,rychle a v pohodě,emeili my taky chodí akorát občas mi píše alza že se jim moje emeili vrací zpátky ,,
Asi je to složité,ale někdo musí vědět jak to nastavit..díky moc

systém windous nemá přístup k určenému zařízení,cestě nebo souboru.K přístupu k položce patřičně nemáte patřičná oprávnění
Co to znamená?jinak sem to nastavil podle návodu a pořád nic,,asi je špatně to smtp.pvfree.net ??