Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP adresa a email

Prosím vás pěkně lidičky poraďte mi. Přítel mi tvrdí, že na jeho email přišly mnou odeslané zprávy mým kamarádkám, ve kterých mu zrovinka PRÝ :-[Zprávy jsem odeslala PRÝ ze svého Emailu.cz a mu tyto zprávy přišly údajně po roce odeslání v podobě viru či spamu nebo já nevímčeho zpět na počítač do jeho emailové schránky, která s tou mojí nemá nic společného. Vrátily se prostě po roce, ne do mojí emailové schránky, ale na IP adresu, odkud byly odeslány. Je to proboha možný?:?:
Zmena kategórie, pôvodne: Pripomienky (los)

Obecně: spamy a viry a další havěť bezostyšně zneužívá kdejaké emaily, i tvůj email tedy mohl být takto zneužit, zabránit tomu nijak nemůžeš.
Ale emaily se NEVRACEJÍ na IP adresu, to je blbost. Emaily - nedoručitelné - se vracejí zpět na email odesílatele.

ty emaily se prostě a jednoduše vrátily na jeho email v podobě viru..:-(já vím, že to je blbost jak hrom, ale on se u toho tak tvářil:-/no, prý že v příjemcově před viry nijak nezajištěné schránce ,zmutovaly´ a vrátily se k němu... sranda no, ale já mu dám;-)