Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení scanneru

Dneska nabízejí na Giveaway of the Day SW pro sdílení scanneru.

Asi jsem trochu mimo, ale nějak mne nenapadá možnost praktického využití, zejména jak dostat po síti do podavače scanneru fyzickou předlohu. Nevíte, k čemu to tedy využít ?

Hardwarové řešení typu sekretářka je samozřejmě lepší. Oni i ti pěšáci by samozřejmě uvítali kdyby mohli jet takhle postaru. Mám jenom drobnou technickou otázečku-píšeš že nikdo nemusí urazit ani 5 metrů-jak se od Tebe dostane ta předloha k sekretářce ? Předpokládám že teleportací ;-). A nebo máte tak těsný pracovní styk ?:))