Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká je kvalita Kingmax?

Hodlám si koupit RAMky... a chtěl bych už na 1066 MHz, ať to za něco stojí (či se výkon pohybuje stejně jako třeba RAM na 800MHz???)
A tak jsem se chtěl zeptat, jestli je značka Kingmax dobrá... dám do RAM maximálně 2000 Kč a chtěl bych to nejlepší do této ceny...

ciselne to sednout musi... Co se tyka konkretniho modelu, navstiv stranky sveho vyrobce MB. Solidní tam mají uvedenou podporu.

Napr. Kingston ma take vlastnio testovaci oddeleni, jako vyrobci MB. U Kingmaxe nevim.

PS: Jeste je dulezita voltaz. Nektere pameti vyzaduji vyssi napeti a s defaultnim nastavenim desky se nerozbehnou...